Hakkımızda

vatandaslikvize.net sitesini kurulurken insanları bilgilendirme amacını hedeflenmiş sorulan tüm soruların cevabına en kısa ve en doğru sonuçları göstermeyi amaçlamıştır. Dünyayı gezmeyi amaçlayanların emekleriyle kurulan site için her geçen gün özverili bir çalışma yürütülmektedir.

vatandaslikvize.net, ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda Türkiye’den tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir. Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Misyonumuz

Basın ve meslek ilkelerinden asla şaşmadan haber yaparken, bunu en hızlı şekilde okuyucularımıza sunmak temel misyonumuz olacaktır. Bir haberde iki tarafın olduğu durumlarda vatandaslikvize.net her zaman objektif bir biçimde olayı yorum katmadan okuyucularına aktarmayı amaçlar.

Sadece ilgi toplamak amacıyla yalan, yanlış ya da doğruluğu teyit edilmemiş söylemlere yer vermeden sade ve net bilgi barındıran haber metinlerini okuyucu ile buluşturmak bizim için ilkeli haberciliğin en önemli kurallarındandır.

Gündemi yakından izlemek ve insanların duygu yoğunluğunun farkında olmak, haberciliğin bir sosyal sorumluluk olduğu anlayışını benimsemek demektir.

Vizyonumuz

Gündem ile ilgili olaylarda haber alınabilecek en güvenilir ve tarafsız bilinen kaynak olmak. Bir haberle alakalı; vatandaslikvize.net yazdıysa doğrudur’ duygusunu tüm insanlara benimsetmek. Ve son olarak vazifesini hakkı ile yerine getirmiş olmanın verdiği manevi huzuru tüm çalışma arkadaşlarıyla paylaşmak ortak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

En başta İstanbul’un, ardından Türkiye’nin ve tüm dünyanın en güvenilir haber sitesi haline gelmek. Sayfamızın tamamında %100 oranında ‘doğru’ ve ‘tarafsız’ haberler bulundurmak. Sürekli bir şekilde alıntı yapılan ve kaynak gösterilen haber organı olarak mesleki anlamda basın sektörünün lideri haline gelmek.

 

Yapmış olduğunuz ürünleri internet üzerinden satarken, sadece Türk sitelerini değil, yurt dışında bu işe uygun olan siteleri de bularak, bunlar üzerinde de döviz karşılığı ile satın yapabilirsiniz. Kısacası bunu yurtdışı iş imkanları olarak dahi değerlendirebilirsiniz. Tabii yurtdışında iş bulma ve orada çalışma çok ayrı bir konu olduğu için, kendi el emeğiniz ile yurtdışında ne gibi işler yapabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu